Katarzyna Zdziebło

7 hours agoKatarzyna Zdziebło zajęła drugie miejsce w chodzie na 20km podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy Jakub Guder 38-letnia Greczynka zaprezentowała się w Monachium bardzo dobrze. Katarzyna Zdziebło urodziła się 28 listopada 1996 roku w Mielcu.

Katarzyna Zdzieblo Z Medalem Duze Osiagniecie Polki Sport W Interia Pl

7 x National champion.

. Przedstawiamy jej sylwetkę. Trzecia była Niemka Saskia Feige. Join Facebook to connect with Katarzyna Zdziebło and others you may know.

2 x World Championships Silver medallist. Po brąz sięgnęła Niemka Saskia Feige. Katarzyna Zdziebło wystartowała w Monachium na 20 km Foto.

In 2019 she competed in the womens 20 kilometres walk event at the 2019 World Athletics Championships held in. Katarzyna Zdziebło born 28 November 1996 is a Polish racewalker. Join Facebook to connect with Katarzyna Zdzieblo and others you may know.

14 hours agoKatarzyna Zdziebło upodobało sobie jednak srebro. 2 x World Championships Silver medallist. It is Zdziebłos second silver in Eugene after coming second in the 20 km race walk.

Zdziebło od początku dystansu była w czołowej grupie. Katarzyna Zdziebło of Poland finished second in the 35 km race walk on Friday at the World Athletics Championships in the US city of Eugene Oregon. Mistrzynią została Greczynka Antigoni Ntrismpioti która kilka dni temu wygrała też na 35 km.

2 x National Indoor champion. 13 hours agoKatarzyna Zdziebło zdobyła srebrny medal w chodzie na 20 km podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Monachium. View Full Report.

Katarzyna Zdziebło Mielec 28 novembre 1996 è una marciatrice polacca vincitrice della medaglia dargento nella 20 chilometri di marcia femminile ai Campionati mondiali di atletica leggera 2022 tenutisi a Eugene in Oregon. Katarzyna Zdziebło of Poland finished second in the 35 km race walk on Friday at the World Athletics Championships in the US city of Eugene Oregon. Getty Images Video.

View the profiles of people named Katarzyna Zdziebło. Facebook gives people the. How to say Katarzyna ZDZIEBŁO in Polish.

Katarzyna Golas from Florham Park NJ. I zarazem idealne pocieszenie po tylko czwartym miejscu na MŚ w Eugene startowała jedynie na 35 km. Getty Images Katarzyna Zdziebło podobnie jak na mistrzostwach świata w Eugene wywalczyła srebrny medal w chodzie na dystansie 20 km.

View Current Number. Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco gdziekolwiek jesteś. Katarzyna Zdziebło została w Eugene wicemistrzynią świata w chodzie na 35 km bijąc rekord Polski czasem 24003.

Nel 2018 partecipa alla sua prima competizione internazionale gareggiando nella 20 chilometri di marcia. Trwa srebrna passa Katarzyny Zdziebło. Pronunciation of Katarzyna ZDZIEBŁO with 2 audio pronunciations and more for Katarzyna ZDZIEBŁO.

Zwyciężyła Greczynka Antigoni Ntrismpioti. Facebook gives people the power. 2 x National Indoor champion.

1 x World Race Walking Cup Bronze medallist. Polands Zdziebło takes silver in 35 km race walk. 15 hours agoKatarzyna Zdziebło wywalczyła srebrny medal mistrzostw Europy w Monachium.

Polka dwukrotna wicemistrzyni świata w chodzie znakomicie spisała się w sobotniej rywalizacji i choć zawodniczkom zadanie na trasie utrudniał padający deszcz zdołała sięgnąć po kolejny w tym sezonie sukces. Landline number 973 377-0670. 7 x National champion.

W Monachium najlepsza okazała się Greczynka Antigoni Ntrismpioti. Ofsajd 23 minuty temu. 1 x World Race Walking Cup Bronze medallist.

Zdziebło beat Polands current record by more than 9 minutes. Tam też się wychowała mieszka i trenuje w klubie - LKS-ie Stali Mielec. Zdziebło crossed the line in a time of 24003 47 seconds behind the winner Perus Kimberly Garcia Leon.

Do wicemistrzostw świata na 20 i 35 kilometrów dodała drugie miejsce na krótszym z tych dystansów w mistrzostwach Europy. 13 hours agoKatarzyna Zdziebło odkryciem roku Dla Ntrismpioti to drugie złoto tych mistrzostw. 13 hours agoKatarzyna Zdziebło zdobyła srebrny medal w chodzie na 20 km podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Monachium.

Katarzyna Zdzieblo is on Facebook. VIEW EMAIL ADDRESSES. Po dwóch drugich miejscach na mistrzostwach świata w.

Do piątku 15 lipca jej największym sukcesem był brązowy medal drużynowych mistrzostw świata w chodzie na 35 km który zdobyła stosunkowo niedawno bo 5 marca 2022 roku.

European Athletics On Twitter Europe S First Medal Of The Worldathleticschamps Katarzyna Zdzieblo Wins Silver In The 20km Race Walk In A National Record Of 1 27 31 She Arrived With A Lifetime

Lekkoatletyka Dms W Chodzie Katarzyna Zdzieblo Z Historycznym Medalem Poinformowani Pl

Katarzyna Zdzieblo Sylwetka Kim Jest Polska Wicemistrzyni Swiata Sport Radio Zet

Lekkoatletyczne Ms Katarzyna Zdzieblo Wicemistrzynia Swiata W Chodzie Na 35 Km Strona 6 Polskie Radio Pik

Katarzyna Zdzieblo Druga Na 35 Km Konkurencji Ktorej Na Igrzyskach Nie Ma Sport Tvp Pl